OFERTA HANDLOWA

Skroplony gaz płynny, zwany inaczej LPG, jest ekologicznym, uniwersalnym i oszczędnym w użytkowaniu źródłem energii. Powstaje on w procesie rafinacji ropy naftowej jako najlżejsza frakcja produktów i posiada największą wartość opałową ze wszystkich źródeł energii. Gaz płynny spala się czysto i ma szeroka gamę zastosowań w domu, rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle, handlu, usługach oraz na drogach.

Gaz w butlach

Rozlewnia gazu Krotgaz zajmuje się dystrybucją gazu propan i mieszanki propan-butan.

Auto gaz LPG

W naszej Rozlewni można zatankować samochód gazem LPG. Rozlewnia Gazu Płynnego Krotgaz zajmuje się dostarczaniem gazu płynnego LPG na stacje tankowania pojazdów.

Gaz do ogrzewania

Dostawy gazu do ogrzewania realizujemy własnym transportem bezpośrednio z naszych terminali przeładunkowych, co zabezpiecza stałą jakość dostarczanego gazu.

O ROZLEWNI GAZU PŁYNNEGO

Firma KROTGAZ oferuje swoim Klientom dostawy gazu płynnego do stacji LPG we własnych autocysternach. W naszej ofercie posiadamy także gaz w butlach przeznaczony dla odbiorców zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Butle znajdują wiele zastosowań w gospodarstwach domowych, małym przemyśle i w handlu. Proponujemy Państwu butle o pojemności 2, 3, 5, 11 oraz 33 kg.

Sprzedajemy również butle specjalnej konstrukcji z przeznaczeniem do napędu wózków widłowych i tym podobnych urządzeń.

Oferujemy również dzierżawy kompletnych stacji LPG, do których - po podpisaniu stosownych umów - zapewniamy sukcesywne dostawy gazu. Naszym Klientom zapewniamy zawsze dogodne warunki oraz pełne doradztwo techniczne.

Najważniejsze korzyści stosowania gazu płynnego:
  • Ochrona środowiska naturalnego
  • Wygoda i łatwość w użytkowaniu instalacji grzewczych zasilanych gazem płynnym
  • Pełna niezależność wynikająca z łatwości w magazynowaniu i transporcie gazu, szczególnie tam, gdzie gaz ziemny nie jest dostępny
  • Oszczędność energii wypływająca z wysokiego stopnia kaloryczności gazu płynnego oraz jakości i efektywności przystosowanych do niego instalacji grzewczych